Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kalinówka Kościelna

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Chodorówka Nowa

Chodorówka Nowa(Kalinówka Kościelna + 21 km)

148 000 zł4 361 m² 33,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka siedliskowa z dużym potencjałem, o powierzchni 4361 m , położona w miejscowości Chodorówka Nowa, gm. Suchowola, (woj. podlaskie). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Suchowola

Suchowola(Kalinówka Kościelna + 25 km)

199 000 zł121,01 m² 2 369,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola, uznawanej za geograficzny środek Europy, znajdującej się na terenie Zielonych Płuc Polski. Działka o powierzchni 585 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Letniki

Letniki(Kalinówka Kościelna + 22 km)

990 000 zł118 m² 8 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 927 m²

***wyjątkowy dom***duża działka***8km od Białegostoku*** Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 118m2 posadowiony na dużej i bardzo urokliwej działce o powierzchni ok. 4927m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Osowiec-Twierdza

Osowiec-Twierdza(Kalinówka Kościelna + 21 km)

8,01 zł/m²29,20 m² 234 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem garaż z kanałem położony w miejscowości Osowiec Twierdza w gminie Goniądz. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Nowe Aleksandrowo

Nowe Aleksandrowo(Kalinówka Kościelna + 24 km)

459 000 zł1 847 m² 248,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Działka Budowlana * 1847m2 * mpzp ** Przedstawiamy Państwu piękną działkę w Ogrodnikach przy ul. Kryształowej w gm. Dobrzyniewo Duże, położoną na spokojnym i cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jaworówka

Jaworówka(Kalinówka Kościelna + 22 km)

799 000 zł5 264 m² 151,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przepięknie położona działka we wsi Jaworówka w gm. Dobrzyniewo Duże, oddalona od Białegostoku o ok.20 min jazdy. Działka usytuowana jest na wzniesieniu, skąd rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Nadbiebrzańska

Goniądz(Kalinówka Kościelna + 18 km)

2 500 000 zł157,58 m² 15 864,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 711 m²

Biebrzański Park Narodowy - największy w Polsce, powstał dla ochrony Bagien Biebrzańskich - jednego z najlepiej zachowanych w Europie nizinnych obszarów podmokłych, bagiennych dolin.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Świerzbienie

Świerzbienie(Kalinówka Kościelna + 9 km)

350 000 zł4 400 m² 79,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej w Mońkach. Powierzchnia, wymiary oraz położenie działki daje wiele możliwości na podział lub budowę domów -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże(Kalinówka Kościelna + 22 km)

75 000 zł1 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna